iBeer

iBeer Free 1.31

Wychyl piwko w telefonie Android

iBeer to darmowa aplikacja na telefonyz z systemem Android, dzięki której możesz wypić wirtualne piwo. To mało praktyczna, ale szpanerska aplikacja. Idealna jeśli chcesz popisać się przed kumplami. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Realistyczna fizyka
  • Piwne efekty specjalne

Wady

  • Zwiększa ochotę na prawdziwe piwo

Dobry
7

iBeer to darmowa aplikacja na telefonyz z systemem Android, dzięki której możesz wypić wirtualne piwo. To mało praktyczna, ale szpanerska aplikacja. Idealna jeśli chcesz popisać się przed kumplami.

iBeer przekształca Twój telefon z Androidem w kufel piwa. Dzięki akcelerometrowi, kiedy przechylimy telefon poziom piwa również zmieni swój poziom. Wirtualne piwo ma tę zaletę, że nie możemy go wylać, ale też nie możemy się go napić. Możemy za to poszpanować przed kolegami, jak pijemy piwo. Nawet jeśli nie mamy skończonych 18 lat.

iBeer całkiem realistycznie symuluje zachowanie się kufla piwa. Jeśli potrząśniemy telefonem, z piwa wydobywać się będą bąbelki gazu i stworzymy więcej piany. Smak wirtualnego piwa zostanie doceniony donośnym beknięciem. Nie zalecamy więc używać tej aplikacji u cioci na imieninach czy na obiedzie u rodziców Twojej dziewczyny.

iBeer

Download

iBeer Free 1.31